Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

W protezie na rowerze...

Wielokrotnie podkreślamy, iż sensem naszej działalności jest aktywizacja osób niepełnosprawnych - wspieranie Ich w dążeniu do realizacji własnych marzeń, pomoc w przełamywaniu barier oraz pokonywaniu słabości. Dlatego też z wielką przyjemnością przystąpiliśmy do akcji "W Protezie na Rowerze", którego autorem i głównym bohaterem jest Kamil Misztal - podopieczny V!GO.

Kamil jest dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mając odpowiednie zaopatrzenie (protezę) można realizować własne pasje, a jak się okazuje - przy okazji pomóc innym potrzebującym.

"W Protezie na Rowerze" to wyprawa rowerowa, której głównym celem jest zebranie funduszy na pomoc podopiecznemu Fundacji "Krok do Marzeń", której Kamil Misztal jest Prezesem i Założycielem. Postanowił przejechać na jednośladzie 1000 km, pokazując, że niepełnosprawność nie wyklucza z aktywności fizycznej. Wystarczą chęci, wola działania i odpowiedni sprzęt ortopedyczny. Firma V!GO zaprojektowała i wykonała dla Kamila protezę podudzia.

Tysiąc kilometrowa trasa wiedzie m.in. przez Lublin, Zamość, Bukowinę Tatrzańską, Zakopane, Rabkę, Kraków, Kielce. Cel Kamila to pokonać dystans w ciągu niespełna 10 dni ! Start 21.08.2015 z Lublina.

Trzymamy kciuki, gratulujemy odważnego pomysłu i życzymy niezapomnianych wrażeń na trasie !

Bieżącą relację z wyprawy będzie można śledzić na naszym profilu Facebook - zapraszamy.