Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

VII Międzynarodowe Dni Fizjoterapii - 28-30 maja 2010 rok

Firma V!GO po raz pierwszy brała aktywny udział w VII Międzynarodowych Dniach Fizjoterapii, które odbyły się w dniach 28-30 maja 2010 roku we Wrocławiu.

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania były zagadnienia związane z chorobami cywilizacyjnymi oraz znaczeniu fizjoterapii w ich leczeniu. Nasze Centrum zaprezentowało- na stoisku firmowym produkty ortopedyczne , wykonane w technologii włókna węglowego: ortezy i protezy kończyn.

Warto zaznaczyć, iż dzięki naszym staraniom udało się zaprosić na Dni Fizjoterapii Pana Rene Williemsen'a z Belgii, który wygłosił bardzo interesującą prelekcję pt. "Zaopatrzenie ortotyczne dla dzieci z MPD oraz przepukliną oponowo-rdzeniową - sztuka wykonywania ortez kończyn dolnych " Wykład wzbogacony był o dużą ilość materiału wideo przedstawiającego różnicę w chodzie u Pacjentów z MPD bez odpowiedniego zaopatrzenia ortotycznego i wraz z nim. Pan Rene Willemsen jest głównym ortotykiem w firmie Centrum Techniki Ortopedycznej, pracującym w Belgii. Jest wybitnym specjalistą w dziedzinie indywidualnego zaopatrzenia ortotycznego u dzieci.