Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

V!GO W DUBAJU!

W marcu 2014 r. w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbyły się targi Międzynarodowej Turystyki Medycznej IMTEC 2014. Jednym z wystawców na polskim stoisku była firma V!GO. Mieliśmy okazję zaprezentować nasze dokonania w zakresie projektowania i wytwarzania indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego. Spotkały się one z uznaniem i nadzieją na pomoc pacjentom ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którzy dzięki rozwojowi turystki medycznej mogą mieć teraz łatwiejszy dostęp do zaopatrzenia V!GO.

Targom towarzyszyły liczne seminaria poświęcone tematyce współpracy między firmami medycznymi z Europy i placówkami leczniczymi z Bliskiego Wschodu. Mieliśmy też możliwość przybliżyć odwiedzającym kulturę Polski, zwyczaje a także charakterystykę polskiego, dynamicznie rozwijającego się rynku medycznego. Prezentowane dane pokazują trend rozwoju turystyki medycznej. Wielu obcokrajowców wybrało nasz kraj korzystając z pomocy specjalistów (szpitali, lekarzy, fizjoterapeutów, centrów medycznych, etc.) W opinii fachowców to pozytywne zjawisko będzie się dalej rozwijać.

Nasze stoisko odwiedził też Ambasador Polski w Dubaju - Pan Adam Krzymowski, który życzył nam powodzenia w rozwoju na rynkach arabskich a także podziękował za aktywną promocję polskiej i europejskiej wiedzy medycznej.

Dla V!GO jest to bardzo dobry początek dalszego - międzynarodowego rozwoju i poszerzania grona zadowolonych pacjentów a także nawiązania współpracy z ośrodkami leczniczymi nie tylko w Europie, ale też na Bliskim Wschodzie.

 

Na zdjęciu powyżej - stoisko V!GO: (od lewej): Wojciech Budacz - Dyrektor Generalny VIGO-Ortho Polska sp. z o.o., oraz Rikus Van Der Meulen (VIGO Belgia), protetyk oraz Członek Zarządu V!GO