Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Witamy w V!GO Academy !

Specjalistyczna wiedza w zakresie protetyki, wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy z Pacjentami oraz systematyczne uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych to trzy filary, które pozwalają nam twierdzić, że jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Firma VIGO-Polska sp. z o.o oprócz wykonywania indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego zajmuje się również propagowaniem wiedzy z zakresu protetyki i ortotyki narządu ruchu. Nasi pracownicy zapraszani są na zjazdy oraz sympozja naukowe, gdzie – jako prelegenci mają możliwość prezentowania najnowszych osiągnięć w zakresie zarówno sprzętu ortopedycznego, jaki wymiany poglądów na temat schorzeń i dysfunkcji, które takiego sprzętu wymagają.

V!GO Academy to przygotowywane i realizowane przez naszą firmę specjalistyczne kursy i szkolenia dla lekarzy, fizjoterapeutów, pracowników służby zdrowia na co dzień pracujących z osobami niepełnosprawnymi. Tematyka obejmuje szereg istotnych zagadnień z dziedziny wspomagania rehabilitacji. Staramy się dostarczać najwyższej jakości wiedzę merytoryczną, przekazywaną przez ekspertów z kraju, jak i za granicy. 

Kursy podzielone są na trzy elementy:

V!GO Days - spotkania w małych grupach, najczęściej na terenie jednego z oddziałów V!GO w Polsce. W ramach tego wydarzenia prezentujemy ofertę V!GO w odniesieniu do danych dysfunkcji narządu ruchu.

V!GO Teaching - warsztaty realizowane w oddziałach V!GO lub ośrodkach terapeutycznych. Oprócz przekazywania wiedzy teoretycznej pracujemy również z Państwa Pacjentami. 

V!GO Experience - specjalistyczne  płatne warsztaty z udziałem specjalistów z dziedzin rehabilitacji/ortopedii, fizjoterapii.  

W razie pytań - prosimy o kontakt: academy@vigogroup.eu

Zapraszamy Państwa na pierwszy w Polsce kurs Experience day (szczegóły po kliknięciu na baner poniżej) :

 

 

 

Poniżej przedstawiamy wydarzenia naukowe, w których braliśmy udział w ostatnim czasie: