Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

STREFA PACJENTA

W naszej pracy najważniejszy jest Pacjent!

Dokładamy starań, aby być ekspertem w swojej dziedzinie oferując Pacjentom nie tylko sprzęt ortopedyczny najwyższej jakości, ale i służąc radą z zakresu formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania, nauki chodzenia, rehabilitacji.

Program zaopatrzenia Pacjentów w V!GO został opracowany przez zespół lekarzy, protetyków i fizjoterapeutów, jako optymalny sposób zaopatrzenia Pacjentów w protezy i ortezy kończyn dolnych i górnych.

W V!GO-Ortho Polska Pacjent może oczekiwać:

1. Rzetelnego doradztwa przy wypełnianiu formalności związanych z uzyskaniem refundacji na sprzęt ortopedyczny.

2. Maksymalnie kompetentnego medycznego rozpoznania indywidualnej sytuacji.

3. Cierpliwej i nieskrępowanej rozmowy rozpoznającej istotne potrzeby życiowe i wynikające z nich oczekiwania wobec ortezy czy protezy, omówienia problemów związanych z dotychczas używanymi.

4. Uczciwego i obiektywnego przedstawienia wszystkich dostępnych technicznie rozwiązań oraz komponentów wraz z przedstawieniem ich możliwości i ewentualnych ograniczeń (także w kwestii różnych zakresów kosztów).

5. Ścisłej współpracy protetyków V!GO z lekarzami i fizjoterapeutami w trakcie wykonywania zaopatrzenia celem rozwiązania wszelkich problemów i wątpliwości.

6. Sumiennego wykorzystania czasu spędzonego z Pacjentem przez protetyka i technika - proteza czy orteza to zawsze produkt indywidualny i jednostkowy, a więc każda jest sumą próbnych etapów prowadzących do jej zbudowania.

7. Otrzymania wskazówek dotyczących rehabilitacji, pielęgnacji kikuta, nauki chodzenia w protezie.

8. Serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

9. Pracy z Pacjentem aż do osiągnięcia zadowalających efektów.