Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Wszystkim osobom po amputacji kończyn dolnych oddajemy do dyspozycji Show Room, zlokalizowany w oddziale V!GO Łódź.  To wyjątkowe miejsce zapewnia:

 1. Możliwość testowania najnowocześniejszych rozwiązań protetycznych.

  Chciałbyś poczuć jak zachowuje się proteza wyposażona w elektroniczny staw kolanowy ? Jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze ? Idealnie ! Właśnie w Show Room  zgromadziliśmy dla Ciebie aktualne i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie stawów kolanowych, sterowanych elektronicznie (w tym C-leg 4 oraz Rheo) i mechaniczne. Sam poczujesz różnicę i wybierzesz rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze. Możesz liczyć na doradztwo doświadczonego Zespołu Protetyków, posiadających szkolenia i certyfikaty proponowanych rozwiązań.

  Nie jesteś aktualnie zainteresowany wykonaniem nowej protezy ? Nie szkodzi ! Jeśli masz protezę modularną możesz odwiedzić nasz Show Room i po prostu przetestować różne rozwiązania – poświęcimy Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebować by zapoznać się z naszymi komponentami.

 2. Nauka chodu / testowanie w nowocześnie wyposażonym pomieszczeniu.

  Niezależnie czy wykonujesz w V!GO protezę, czy chcesz po prostu przetestować różne rozwiązania, do Twojej dyspozycji  oddajemy nowocześnie wyposażone pomieszczenie Show Room:

  - rampa z pochylnią i schodami

  - poręcze do nauki chodu

  - bieżnia rehabilitacyjna ze zmiennymi fazami prędkości chodu i kamerą do oceny długości kroku.

  Dodatkowo pokarzemy Ci filmy instruktarzowe nagrane przy pomocy innych Pacjentów – wszystko po to, byś mógł wypełni przetestować i wykorzystać potencjał drzemiący w proponowanych przez V!GO rozwiązaniach.Chcesz odwiedzić nas z Rodziną czy Znajomymi ? Idealnie ! Dla nich przygotowaliśmy kącik, gdzie będą mogli obserwować Twoje zmagania-wszystko w komfortowych i miłych warunkach na jakie zasługujesz 

Wizyta w Shoow Room jest bezpłatna i niezobowiązująca. Spotkanie prosimy umówić poprzez Biuro Obsługi Pacjenta oddziału V!GO Łódź: 42/650-15-00

Uwaga! Testowanie komponentów protetycznych możliwe jest w każdym oddziale V!GO, po uprzednim umówieniu telefonicznym, z wybranym oddziałem V!GO. Wykaz naszych placówek dostępna jest tutaj.

   ZAPRASZAMY !