Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Elektroniczne, wodoodporne kolano RHEO 3 po raz pierwszy w Polsce

 

Firma V!GO jako pierwsza w Polsce z powodzeniem wprowadziła kolejny elektroniczny staw kolanowy firmy Ossur – RHEO 3 w wersji wodoodpornej !

Nasz Pacjent jest zadowolony z zaproponowanego rozwiązania i obecnie testuje protezę z kolanem RHEO 3. Jego opinie i szybkość nauki chodu są obiecujące !

Poniżej informacje o najnowszym rozwiązaniu w ofercie V!GO:


:

  •    Staw kolanowy RHEO KNEE 3 Jest teraz wodoodporny

Ochrona wszystkich elektronicznych części oraz źródła zasilania przed szkodliwym działaniem wody. W rezultacie staw kolanowy stał się odporny na warunki atmosferyczne, zamoczenie, a nawet strumienie wody ze wszystkich kierunków.

 


  • Staw kolanowy RHEO KNEE 3 zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo

Wsparcie użytkownika podczas chodzenia, oraz poprawa jego bezpieczeństwa możliwe było do uzyskana dzięki bardziej wydajnej pracy stawu kolanowego. Zmiany te mają bezpośredni wpływ na szybsze chodzenie przy zmniejszonym nakładzie energetycznym, a także sprawne pokonywanie pochyłości terenu, schodów.

.


  Staw kolanowy jest  RHEO KNEE 3 kompatybilny z systemem iOS

Jedną z zalet RHEO KNEE 3 jest niezwykle prosta w obsłudze konfiguracja ustawień, a samo podłączenie Blutooth jest dziecinnie proste. Użytkownicy stawu kolanowego RHEO 3 mogą również samodzielnie korzystać z aplikacji i uzyskać odpowiednie informacje na temat  stanu baterii lub ilości kroków.

 


  • RHEO KNEE 3 szybszy, mądrzejszy, silniejszy niż kiedykolwiek!

https://gallery.mailchimp.com/260c08c2f787a9cbdf047274a/images/088aed6a-6277-4517-8125-fd1cf19b819d.jpg

Nowy wodoodporny staw kolanowy RHEO KNEE 3 jest drugą generacją stawów kolanowych z wyjątkowym systemem sterowania mikroprocesorem. Testy kliniczne jednoznacznie wykazują, że użytkownicy korzystający z stawu kolanowego Rheo chodzą szybciej i dalej niż w przypadku innych kolan sterowanych mikroprocesorem przy zmniejszonym wydatku energetycznym .
 

•        

VIDEO RHEO 3

Zobacz VIDEO