Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Promocja nowego asortymentu V!GO

Miło nam poinformować, iż niebawem V!GO wprowadza na polski rynek zupełnie nowe produkty, których do tej pory brakowało w skutecznej rehabilitacji pacjentów. Asortyment jest wynikiem prac badawczo-rozwojowych w ośrodku V!GO Belgia, gdzie jest już sprzedawany z dużym sukcesem i pozytywnym przyjęciem ze strony środowiska medycznego.

Chodzi głównie o indywidualne ortezy kończyny górnej a także tułowia. Dodatkowo do Polski wchodzi zupełnie nowy produkt - indywidualna orteza pozycji spoczynkowej D!NA Sleep.

Promocja w Polsce poprzedzona jest prezentacjami i pokazami w ośrodkach rehabilitacyjnych w całej Polsce, które dodatkowo wzbogacone zostają o pokazy zastosowania sprzętu V!GO w konkretnych dysfunkcjach narządu ruchu.

Zajęcia prowadzą doświadczeni ortotycy V!GO Polska, którym towarzyszą:

Eddy Mellaerts (Belgia) - teraputa zajęciowy i fizjoterapeuta, Senior Instruktor NDT-Bobath. Wykładowca na Uniwersytecie Thomas More w Geel oraz członek European Sports Academy. Recenzent Prosthetics & Orthotics International.

Wim Sevenants (Belgia) - od 1993 roku product manager działu zaopatrzenia ortopedycznego V!GO Group. Ściśle współpracuje z Eddy Mellaerts’em od 1998 roku w zakresie zaopatrzenia ortopedycznego dla pacjentów z dysfunkcjami neurologicznymi. Twórca i autor min. D!NA Sleep.

Rikus van der Meulen (Belgia)- wybitny protetyk V!GO Belgia, Członek Zarządu V!GO Group.

Więcej na temat wydarzenia a także obszerna fotorelacja dostępna na naszym profilu Facebook - zapraszamy