Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Obuwie Ortopedyczne

OBUWIE ORTOPEDYCZNE

 

Oprócz indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego proponujemy również specjalne obuwie dedykowane do ortez i aparatów ortopedycznych. Idealnie dopasowane zaopatrzenie ortopedyczne zapewnia właściwe działanie przy odpowiednio i indywidulanie dobranym obuwiu.

Specjaliści V!GO pomogą wybrać odpowiedni model i dostosują go do indywidualnych wymagań, które determinują m.in: rodzaj schorzenia i wzorzec chodu, rodzaj zastosowanej ortezy oraz wskazanie terapeutyczne. Z myślą o naszych Pacjentach firma V!GO przygotowała ofertę indywidualnie dopasowanego obuwia do ortez. Koncepcja zaopatrzenia powstała przy współpracy z renomowaną niemiecką firmą Shein, dostarczającą komponenty do wykonania obuwia. Ponad to nasze obuwie zaopatrzone jest w unikalny system zapięcia BOA, ułatwiającego prawidłowe założenie obuwia na stopę z ortezą.

Oferta obuwia pozwala dobrać odpowiedni wzór zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Poniżej wzory z naszej oferty:

 

Zaopatrzenie może być wyposażone w system szybkiego zakładania i zdejmowania obuwia. Zamiast tradycyjnych sznurowadeł buty posiadają specjalny mechanizm (pokrętło) do naciągania i zwalniania linki, która pełni funkcję sznurowadła. Rozwiązanie to początkowo zaprojektowane było dla sportu, jednak znalazło swoje praktyczne zastosowanie w obuwiu ortopedycznym. Co więcej mechanizm pozwala na otworzenie tylnej części obuwia, dla lepszego i szybszego zakładania stopy wraz z ortezą.