Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Obuwie Ortopedyczne

Obuwie ortopedyczne do ortez

Buty ortopedyczne - VIGO-ORTHO

Oprócz indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego proponujemy również specjalne obuwie ortopedyczne dedykowane do ortez i aparatów ortopedycznych, jak również do noszenia samodzielnego. Idealnie dopasowane buty ortopedyczne dla dzieci i dorosłych zapewniają właściwe działanie ortez oraz wygodę i komfort noszenia.

 

Buty ortopedyczne – indywidualne zaopatrzenie i wysoka jakość

Specjaliści V!GO pomogą wybrać odpowiedni model butów ortopedycznych i dostosują go do indywidualnych wymagań, które determinują m.in: rodzaj schorzenia i wzorzec chodu, rodzaj zastosowanej ortezy oraz wskazanie terapeutyczne. Z myślą o naszych pacjentach firma V!GO przygotowała ofertę indywidualnie dopasowanego obuwia ortopedycznego do ortez. Koncepcja zaopatrzenia powstała przy współpracy z renomowaną niemiecką firmą Shein, dostarczającą komponenty do wykonania butów ortopedycznych. Ponadto nasze buty ortopedyczne zaopatrzone są w unikalny system zapięcia BOA, ułatwiający prawidłowe założenie obuwia na stopę z ortezą.

 

Buty ortopedyczne dla dzieci

Oferta butów ortopedycznych dla dzieci firmy V!GO pozwala dobrać odpowiedni wzór zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

 

Obuwie ortopedyczne dla dzieci - wzory - VIGO-ORTHO

 

Zaopatrzenie może być wyposażone w system szybkiego zakładania i zdejmowania obuwia. Zamiast tradycyjnych sznurowadeł buty ortopedyczne posiadają specjalny mechanizm (pokrętło) do naciągania i zwalniania linki, która pełni funkcję sznurowadła. Rozwiązanie to początkowo zaprojektowane było dla sportu, jednak znalazło swoje praktyczne zastosowanie w obuwiu ortopedycznym. Co więcej, mechanizm pozwala na otworzenie tylnej części obuwia, dla lepszego i szybszego zakładania stopy wraz z ortezą. Oprócz tego buty ortopedyczne dla dzieci V!GO cechują się również wytrzymałym zapiętkiem, a także… wzmocnioną częścią przednią.

 

Buty ortopedyczne dla dzieci - przekrój - VIGO-ORTHO