Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA V!GO

 

Firma V!GO nominowana w konkursie "Dobroczyńca Roku 2012" !

Firma V!GO została nominowana w konkursie "Dobroczyńca Roku 2012" organizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Zgłoszenia dokonała Fundacja "Iskierka" - doceniając nasz wkład w projekt "Kierunek Szczęście" Dla naszej firmy jest to ogromne wyróżnienie i zwieńczenie naszej działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w Polsce. Naszym priorytetem jest bowiem wspieranie wszystkich tych, którzy łącząc własne marzenia i pasje chcą dokonywać rzeczy z pozoru niemożliwych. Przełamujemy razem z nimi bariery niepełnosprawności przybliżając tym samym realizację celów. Czynimy to zarówno poprzez zaprojektowany i wykonany sprzęt ortopedyczny, ale również wspieramy logistycznie i prawnie naszych Podopiecznych.  Wszystkim, którzy na nas głosowali -serdecznie dziękujemy ! Zapewniamy, że powyższa nominacja jest dla nas wyzwaniem do dalszej efektywnej pracy. 

 

 

 

V!GO laureatem statuetki "Przyjaciel Fundacji Iskierka"

  Miło nam poinformować, iż firma V!GO została laureatem statuetki " Przyjaciel Fundacji Iskierka" Nagroda przyznana została przez Kapitułę Fundacji "Iskierka" i była docenieniem naszego zaangażowania w pomoc Magdalenie Pierzynie w realizacji Jej marzenia - wyprawy do Afryki. Magda jest młodą i ambitną osobą po amputacji kończyny dolnej. Wyprawa w najdalsze zakątki Świata nie była by możliwa, gdyby nie nowoczesna proteza. Firma V!GO od lat wspiera osoby po amputacjach, które udowadniają, że niepełnosprawność nie istnieje - jeśli ma się wolę życia, pasje i marzenia. Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc Magdzie, wykonując profesjonalną protezę. Kapitule Fundacji serdecznie dziękujemy za wyróżnienie, które z całą pewnością jest dla nas mobilizacją do dalszej pracy z i na rzecz osób niepełnosprawnych.