Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Konferencja naukowo-szkoleniowa "Indywidualne i nowoczesne zaopatrzenie ortopedyczne w świetle wybranych dysfunkcji narządu ruchu" - 26 września 2013 rok.

Pod wyżej wymienionym tytułem odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa organizowana przez Dziecięcy Szpital Dziecięcy im. Antoniego Gębali w Lublinie oraz firmę VIGO-Ortho Polska sp. z.o.o.

Patronat honorowy objął Pan prof. dr hab. n. med. Mirosław Jabłoński. Wydarzenie było okazją do przybliżenia nowoczesnych technologii i produktów naszej firmy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się zaprezentowanie nowoczesnych dłoni bionicznych oraz systemu CAD-CAM, który firma V!GO wykorzystuje do projektowana sprzętu ortopedycznego.

W konferencji uczestniczyło ponad 100 osób - lekarzy, fizjoterapeutów i przedstawicieli środowiska medycznego. Całodzienne spotkanie obfitowało również w wymianę doświadczeń i poglądów na temat współczesnego zaopatrzenia ortotyczno-protetycznego.