Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

V!GO laureatem statuetki "Przyjaciel Fundacji Iskierka"

Miło nam poinformować, iż firma V!GO została laureatem statuetki " Przyjaciel Fundacji Iskierka" Nagroda przyznana została przez Kapitułę Fundacji "Iskierka" i była docenieniem naszego zaangażowania w pomoc Magdalenie Pierzynie w realizacji Jej marzenia - wyprawy do Afryki. Magda jest młodą i ambitną osobą po amputacji kończyny dolnej. Wyprawa w najdalsze zakątki Świata nie była by możliwa, gdyby nie nowoczesna proteza. Firma V!GO od lat wspiera osoby po amputacjach, które udowadniają, że niepełnosprawność nie istnieje - jeśli ma się wolę życia, pasje i marzenia. Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc Magdzie, wykonując profesjonalną protezę. Kapitule Fundacji serdecznie dziękujemy za wyróżnienie, które z całą pewnością jest dla nas mobilizacją do dalszej pracy z i na rzecz osób niepełnosprawnych.

 

 

 

 

 

 

 Na zdjęciu: Dyrektor Generalny     firmy V!GO -p. Wojciech Budacz odbierający nagrodę z rąk Prezes Fundacji "Iskierka" - p. Joanny Czernickiej-Siweckiej, podczas uroczystej gali (foto: VIGO)