Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

PRZYJĘCIA PACJENTÓW W ODDZIAŁACH V!GO W OKRESIE PANDEMII KORONAWIRUSA:  

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż zachowując środki ostrożności oraz ochrony zarówno Pacjentów, a także Pracowników V!GO nasze oddziały są otwarte i dostępne dla Państwa. Ze względu na zmienione czasy obsługi Pacjentów jak i pracy oddziałów, wynikające z przepisów ochrony przed pandemią koronawirusa (COVID-19/SARS-CoV-2), prosimy aby każda wizyta była umówiona i potwierdzona przez Biuro Obsługi Pacjenta dedykowanego oddziału V!GO (telefony dostępne w zakładce "kontakt") oraz dostosowanie się do proponowanych godzin przyjęć (zależy nam aby w danym momencie w oddziale znajdował się tylko jeden Pacjent). Prosimy też o stosowanie się do zaleceń poniżej:

1. Na wizytę zapraszamy wyłącznie Pacjenta (1 osoba), a w razie konieczności - również jedną osobę towarzyszącą. Maksymalna ilość osób na jednej wizycie: 2 (Pacjent + Opiekun/Osoba towarzysząca).

2. Pacjent oraz Opiekun powinni posiadać maseczki oraz rękawiczki ochronne.

3. Prosimy o zachowanie punktualności przybycia na umówioną wizytę.

4. W miarę możliwości - prosimy o płatność kartą.

5. Prosimy o zrozumienie i współpracę z Biurem Obsługi Pacjenta co do pomiaru temperatury ciała. W przypadku stwierdzenia temperatury pow. 37 stopni C - zaprosimy Państwa na inny termin wizyty.

Dodatkowo, zgodnie z wytycznymi WHO, Ministerstwa Zdrowia, Sanepidu, Państwowego Zakładu Higieny i apelami w/w instytucji  o podjęcie działań profilaktycznych, a także w trosce o dobro i zdrowie naszych Pacjentów oraz Pracowników V!GO, prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi  informacjami:

1. Prosimy o przekładanie wizyt wszystkich Pacjentów, którzy:

  • przechodzą infekcję lub mają podejrzenie infekcji i/lub przeziębienia/grypy (podwyższona gorączka, kaszel,duszność, bóle, stawowe, mięśniowe, etc)
  • miały lub mają kontakt bezpośredni z osobami o objawach wskazanych powyżej w okresie krótszym niż 14 dni od ostatniego kontaktu
  • w czasie krótszym niż 14 dni przebywały w krajach o podwyższonej ilości zachorowań na koronawirusa i krajach objętych kwarantanną, bądź miały bezpośredni kontakt z takimi osobami. Lista krajów, o których mowa jest na bieżąco uaktualniania na stronach m.in. Głównego Inspektora Sanitarnego (www.gis.gov.pl)

2. Prośba wymieniona w punkcie 1 dotyczy również Opiekunów Pacjentów, towarzyszących podczas wizyty w oddziałach V!GO. Prosimy o ograniczenie do minimum ilość osób towarzyszących (opiekunów) Pacjentom podczas wizyty w oddziałach V!GO.

3. W związku z odpowiedzialną profilaktyką V!GO odwołuje wszelkie wydarzenia medyczne skupiające dużą liczbę osób, których jest Organizatorem, oraz zawieszamy nasz udział w wydarzeniach, gdzie występujemy jako Uczestnik

4. W każdym oddziale V!GO wprowadzone zostają zasady podwyższonej profilaktyki dotyczącej higieny (dezynfekcje).

5.  Ograniczeniu ulegają działania edukacyjne Pacjentów realizowane na terenie placówek służby zdrowia (przychodnie, gabinety, szpitale, etc.).

6. Ograniczeniom również podlegać mogą wizyty konsultacyjne organizowane na terenie innych placówek, niż oddziały V!GO (np. ośrodki rehabilitacyjne, w których odbywają się regularne konsultacje Pacjentów V!GO), w oparciu o wprowadzone zasady w tych placówkach do których VIGO ma obowiązek się dostosować. W takich sytuacjach i każdych innych preferowanym miejscem konsultacji pacjentów są Oddziały VIGO.

7. W celu szeroko rozumianej profilaktyki osoby przebywające w oddziałach V!GO mogą zostać poproszone o poddanie się zdalnemu badaniu temperatury ciała. Prosimy o pełną współpracę w tym zakresie z Personelem V!GO.

8. Kierując się dobrem wspólnym Zarząd firmy upoważnia Pracowników V!GO do odmowy realizacji wizyty w  przypadku stwierdzenia  wyraźnych objawów choroby, jej podejrzeń  lub sytuacji kontaktów z zarażonymi osobami w okresie poniżej 14 dni (patrz pkt 1.)

Jednocześnie informujemy, iż w związku z wprowadzeniem ograniczenia dostępu do edukacji (zamknięte szkoły i przedszkola) mogą wystąpić chwilowe braki personelu, co wiązać się może z wydłużonym oczekiwaniem na zamówione zaopatrzenie.

Zarząd oraz Pracownicy V!GO dokładają wszelkich starań, aby pobyt Państwa w naszych placówkach był bezpieczny, a wykonywane zaopatrzenie dostarczone w zaplanowanym terminie. Zapewniamy, iż pozostajemy w ciągłym kontakcie z właściwymi Służbami odpowiedzialnymi za opiekę medyczną i profilaktykę Obywateli na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i bezzwłocznie wprowadzamy wszelkie stosowne zalecenia i procedury.

W związku z możliwymi utrudnieniami, liczymy na Państwa zrozumienie i współpracę.

Mamy nadzieję ,że jest to sytuacja przejściowa i w niedługim okresie czasu będziemy mogli tak jak dotychczas służyć Państwu naszą wiedzą i umiejętnościami bez powyższych ograniczeń.

W sytuacji pytań i/lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z oddziałami V!GO.

Program Aktywny Samorząd 2018 - dofinansowanie zakupu nowej protezy lub modyfikacji już istniejącej - VIGO-ORTHO

     

         Odwiedź nas ! Obejrzyj film                         w technologii VR

Film VIGO-ORTHO 360 injected - zaopatrzenie ortopedyczne

        

       Video relacja z udziału V!GO w targach Siesia Expo            2018

VIGO-ORTHO na targach medycznych w Sosnowcu 2018 - technika ortopedyczna

 

ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ- POZNAJMY SIĘ !

   Elektroniczne, wodoodporne kolano RHEO 3 - VIGO-ORTHO CL!CK-On - protezy kończyn górnych inne niż wszystkie - VIGO-ORTHO

 

Zaproś VIGO-ORTHO do siebie - odkryj sprzęt ortopedyczny - VIGO-ORTHO Videokonsultacje - technika ortopedyczna VIGO-ORTHO