Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

Zespół

Dla zapewnienia optymalnego rozwiązania oddajemy w Państwa ręce cały, doświadczony ZESPÓŁ V!GO: Protetyków, Ortotyków i Techników.

Fachowość

Wyłącznie nowoczesne materiały i technologie światowych producentów oraz nieustanny rozwój metod tworzenia zaopatrzenia ortopedycznego przez specjalistów V!GO daje Państwu pewność wyboru naszej firmy.

Pasja

Wszystko co robimy tworzymy z PASJĄ. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów, dla których pomoc osobom niepełnosprawnym jest czymś więcej....

Wsparcie

Jesteśmy po to, by wspólnie przełamywać bariery. Oprócz tworzenia zaopatrzenia ortopedycznego wspieramy naszych Podopiecznych oferując serwis najwyższej jakości.

Jesteśmy z Wami już 60 lat!

Pierwsza placówka V!GO powstała w 1956 roku w Belgii. Od tego czasu rozwijamy nasze technologie ciesząc się uznaniem i zaufaniem Pacjentów oraz środowiska medycznego na całym świecie. DZIĘKUJEMY !

Zapraszamy Pacjentów do udziału w programie "Aktywny Samorząd 2016". Dzięki niemu istnieje możliwość zdobycia dofinansowania w wysokości 90 % wartości protezy. Więcej szczegółów w oddziałach V!GO.

Zaopatrzenie V!GO posiada refundację Narodowego Funduszu Zdrowia