Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

V!GO Uczestnikiem "GAL-MED 2015" na Ukrainie

W dniach 21-23 kwietnia 2015 r. firma V!GO uczestniczyła na Ukrainie (Lwów) w targach „Gal-Med 2015”. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń medycznych w tym kraju, cieszące się ogromną popularnością wśród zwiedzających. Nasze stoisko odwiedziło wiele osób ze środowiska medycznego – lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów. Z uznaniem wypowiadali się o przedstawionych przez nas rozwiązaniach, zwłaszcza w zakresie protetyki i ortotyki kończyn dolnych. Wyrażali też swoją nadzieję, na podjęcie współpracy z V!GO. Rozwiązania, które stosujemy wpisują się bowiem w nowoczesną formę terapii pacjentów, która jest wdrażana na Ukrainie.

Wyrazem uznania dla naszych osiągnięć w dziedzinie projektowania i wykonywania indywidualnego zaopatrzenia było zaproszenie do rozmów zarówno w zakładach protetycznych jak i dwóch szpitali wojskowych. Mieliśmy okazje zapoznać się z problemami tamtejszych pacjentów, a także systemem leczenia osób z dysfunkcjami narządu ruchu. Poznaliśmy wielu lekarzy, którzy z zaciekawieniem słuchali o możliwościach wsparcia V!GO w procesie rehabilitacji tamtejszych pacjentów.

Targi pierwszy raz odbyły się w 1994 r i do dziś są organizowane nieprzerwalnie. W spotkaniach uczestniczyło ponad 80 firm z branży medycznych oraz ponad 3000 zwiedzających.

Mamy nadzieję, że jest to początek wspólnej pracy na linii V!GO-Ukraina. Dziękujemy wszystkim osobom, które tak życzliwie nas przyjęły na Ukrainie i deklarowały dalszą współpracę.

Do zobaczenia !