Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

1D35 Dynamic Motion

Stopa ta może poruszać się w różnych kierunkach i dzięki temu można swobodnie najpierw oprzeć ciężar ciała na pięcie, a następnie łagodnie obciążyć stopę aż do palców. Stopa Dynamic Motion z łatwością adaptuje się do nierównego podłoża i pokonuje przeszkody typowe zarówno dla spokojnego spaceru po alejkach miasta jak i żwawego marszu po lesie. Pacjenci nie muszą już koncentrować się na każdym pojedynczym kroku.
Przy projektowaniu stopy 1D35 Dynamic Motion głównym celem było odzwierciedlenie fizjologicznej budowy stopy. W ten sposób ruch stopy bardzo przypomina przebieg tego procesu w zdrowej stopie. Dzięki specjalnej budowie stopa Dynamic Motion zwraca również zmagazynowaną energię. Pozwala to na dynamiczne przejście z fazy podparcia – punktu, w którym stopa stoi na podłożu – do fazy wybicia z palców. Dzięki temu zmniejsza się wysiłek zdrowej nogi i ryzyko komplikacji wynikających z nienaturalnego przebiegu faz chodu.

Stopa przeznaczona do maksymalnej wagi: 100 kg